Dekorativní talíř "Napoleon I."
porcelán, vínový fond, bohatě zlacený, ve středu pestrá malba polopostavy Napoleona I., sign. Friedrich, kolem 1900, talíř značen prodejcem "Comte Harrach Carlsbad", průměr 25 cm (Zí)
Friedrich W. - malíř porcelánu činný v Drážďanech na konci 19. století
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |