Džbán s motivem rakouského orla
keramika, hnědě glazovaná, smetanový reliéfní dekor, motiv rakouského orla a květin, Bunzlau, Slezsko, poč. 19. století, výška 32 cm, poškozeno (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 4.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |