Pár džbánků
keramika, smetanová glazura, malba pestrými emaily, motiv dámy v krajině a jelínka v krajině, monogr. PK No. 224, Rakousko, 19. století, výška 19 cm, lehce poškozená glazura (Zí)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.500,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-
Pár džbánků
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |