Konvolut třech barokních kachlí
fajáns, smetanová glazura, podglazurně malováno, motiv krajiny s figurou, krajiny a kytice, Holandsko, Delft, 18. století, cca 13 x 13 cm, lehce poškozeno
23.05.2015 - 15:00
CZK 7.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |