Čís. položky 401

Konvolut třech barokních kachlí

fajáns, smetanová glazura, podglazurně malováno, motiv krajiny s figurou, krajiny a kytice, Holandsko, Delft, 18. století, cca 13 x 13 cm, lehce poškozeno

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 7.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015