Jezdecká hůlka
stříbro, vysoce plastické provedení koňské hlavy ve stříbře, 800/1000, v. btto 154,00 g, délka 76 cm, vídeňský punc 1872 - 1922, hůlka potažená kůží, značeno M&S (Maresch & Schweizer) (Ši)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Jezdecká hůlka
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |