Dekorativní miska
stříbro, ve tvaru lastury, tepaný historizující rokajový dekor, na třech nožkách ve tvaru lastury, 800/1000, v. 187,10 g, Německo konec 19. století, pražský dovoz. punc 1872 - 1901 (Ši)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Dekorativní miska
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |