Pohár
stříbro, tepaná zvonovitá kupa na vysoké noze s křížovým nodem, 900/1000, v. 162,70 g, výška 16 cm, Augsburg druhá pol. 17. století, značeno Abraham I. Kessbair, pražská přepuncovací značka 1806 - 24 a rakouská osvobozovací značka 1809 - 10 (Ši)
23.05.2015 - 15:00
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Pohár
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |