Šperkovnice
kov s nízkým obsahen stříbra, se zbytky zlacení, filigránová kazeta na čtyřech nožkách, víčko na stěžejce s pohyblivým uchem ve tvaru propletených hadů, stěny a víčko osazené granátovými routami a gemami z barevných drahých kamenů, lávy a wedgewoodského porcelánu, nožky zdobené jantarem, 19. stol., jedna jantarová nožka chybí, opravováno, letováno cínem (Ši)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 65.000,-
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Šperkovnice
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |