Závěs se třemi ověsky
zlato, v historizujícím barokním stylu, tepaný a cizelovaný, osazený smaragdy a rubínky, se třemi kuželkovými ověsky, na zlatém řetízku, 750/1000, 830/1000, 916/1000, v. celk. 12,30 g, poslední 1/3 19. století, atest puncovního úřadu (Ši)
23.05.2015 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Závěs se třemi ověsky
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |