Štursa Jan (Nové Město na Moravě 1880 - 1925 Praha)
Dívčí hlava, signováno a datováno Štursa 1913, patinovaný bronz, výška16 cm, mramorový podstavec (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |