Okřídlená hlava andílka
dřevo, řezané, zlacené a pestře polychromované, střední Evropa, 19. století, 17 x 15 cm, poškozená nepůvodní polychromie (Zí)
Přiloženo vývozní povolení
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Okřídlená hlava andílka
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |