Okřídlená hlava andílka
dřevo, řezané, zlacené, střední Evropa, 2. pol. 18. století, 25 x 35 cm, poškozené zlacení (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Okřídlená hlava andílka
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |