Widemann Lazar - okruh (1697 - 1769)
Busty sv. Jáchyma a sv. Anny, dřevo, řezané, busta sv. Jáchyma se starším zlacením a bílým štafírováním, střední Evropa, 2. čtvrtina 18. století, výška cca 45 cm, u sv. Anny chybí polychromie, lehce poškozeno (Zí)
Prohlášeno za kulturní památku
23.05.2015 - 15:00
CZK 40.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 26.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |