Loukota Josef (Hranice u Dobříše 1879 - 1967 Praha)
Dívčí akt, signováno a datováno vpravo dole Josef Loukota 50, akvarel/papír, 22 x 15,5 cm, pasparta, sklo, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |