Struck Hermann (1876 - 1944)
Muž v kožešinové čapce, signováno vpravo dole tužkou Hermann Struck, lept/papír, 40 x 32,5 cm, lehce zašpiněný papír, sklo, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Struck Hermann (1876 - 1944)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |