Tichý František (Praha 1896 - 1961 Praha)
Pozvánka na koncert Ivana Moravce, signováno a datováno tužkou Tichý 55, vpravo popsáno L. H., suchá jehla/papír, 5 x 8 cm, pasparta, sklo (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 5.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |