Rasica Marko (1883 - 1963)
Mořské pobřeží, signováno vpravo dole Marko Rasica, vlevo dole nečitelně popsáno, akvarel/papír, 41 x 34,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Rasica Marko (1883 - 1963)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |