Laske Oskar (Czernowitz 1874 - 1951 Vídeň)
Istambul, signováno vlevo dole tužkou O. Laske, číslováno 92/200, barevná litografie/papír částečně fixovaný na podkladový karton, 67 x 57 cm, poškozeno, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |