Bednářová Eva (Praha 1937 - 1986 Praha)
Ilustrace ke knize Tibetské pohádky, signováno a datováno na zadní straně Eva Bednářová 1974, tempera/papír, 26 x 18 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |