Kaspar Paul (1891 - 1953)
Stará radnice v Bratislavě, signováno a datováno vlevo dole Paul Kaspar 1919, akvarel/papír fixovaný na podkladovém papíře, 20 x 16 cm, lehce zvlněno, pasparta (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Kaspar Paul (1891 - 1953)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |