Středoevropský malíř 1. poloviny 19. století
Portrét dámy v hnědých šatech, nesignováno, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 18 x 16,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |