Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 19. století
Pohled na klášter v Oseku u Teplic, nesignováno, vpravo dole popsáno tužkou Kloster Osseg bei Teplitz, vlevo dole datováno tužkou 16 April 1844, tužka a sépiová kost/papír, 24,5 x 34 cm, poškozeno (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |