Čís. položky 213

Kašpar Adolf (Bludov 1877 - 1934 Železná Ruda)

Návrh ilustrace k Babičce Boženy Němcové, signováno a datováno vlevo dole AKašpar 1901, kombinovaná technika/papír, 18 x 28 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 5.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 3.500,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.