Convert Henri Louis (1789 - 1863)
Podobizna muže, signováno a datováno vpravo dole Convert pinxit 1836, kvaš/slonová kost, 8 x 7,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |