Čís. položky 164

Oehme Ernst Erwin (Drážďany 1831 - 1907 Drážďany)

Motiv z Krupky ( In der Bergstadt Graupen), signováno a datováno vpravo dole Erwin Oehme 1902, olej/plátno, 68 x 93 cm, lehce poškozený rám (Šm)

Vystaveno: Grosse Berliner Kunst-Ausstellung, Berlín 1902, č. k. 2040

23.05.2015 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 100.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 23.05.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 16.05. - 23.05.2015