Douba Josef (Divišov 1866 - 1928 Domažlice)
Svatopluk se svými syny, signováno vlevo dole Jos. Douba, olej/plátno, 100 x 130,5 cm, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 280.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |