Neyn Pieter de - následovník (Leiden 1597 - 1636 Leiden)
Krajina se stavením, nesignováno, olej/dřevo, 16 x 28 cm, lehce poškozená malba, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |