Ottenfeld Rudolf von (Verona 1856 - 1913 Praha)
Přechod přes brod, signováno a datováno vlevo dole R. v. Ottenfeld 90, olej/plátno, 80 x 110 cm, poškozená malba a rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 450.000,-
CZK 500.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 300.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |