Kaufmann Adolf (Opava 1848 - 1916 Vídeň)
Podzimní krajina s pasoucími se ovcemi, signováno vpravo dole A. Kaufmann, olej/plátno, 85,5 x 129,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 75.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |