Nogari Guiseppe - připsáno (Benátky 1699 - 1766)
Učenec, nesignováno, olej/dřevo, 60 x 45 cm, poškozená malba a rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |
Položky z jiných aukcí
- gestempelt/*/** - Italien - Partie Dubl. 1861/1945 mit einigen besseren Sätzen,
- Poststück - Partie AK Oberösterreich (ca.75 Stück) - u.a. Attersee,
- Chronometre Palma
- LKW "KIA Pro Ceed Titan 1.4 CRDI (Euro 6)",