Středoevropský malíř kolem 1850
Panovník v klenotnici, nesignováno, olej/plátno, 39 x 49 cm, lehce poškozená malba, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |