Waldhauser Antonín - připsáno (Vodňany 1835 - 1913 Havlíčkův Brod)
Na břehu rybníka, nesignováno, olej/papír fixovaný na kartonu, 22,5 x 38,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |