Pieter Mulier - připsáno (1610 - 1659)
Rybáři na rozbouřeném moři, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 63 x 84 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 80.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |