Skramlík Jan (Praha 1860 - 1936 Praha)
Veselá společnost, signováno vlevo dole J. Skramlík, olej/plátno, 77 x 101 cm, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 120.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |