Ryckaert David III - následovník (1612 - 1661)
Muž s měchem, nesignováno, olej/dřevo, 23 x 18,5 cm, v minulosti restaurováno s retušemi, rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |