Pravděpodobně německý malíř kolem 1900
Stromy u cesty, signováno vlevo dole nečitelně, olej/plátno, 33 x 43 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |