Cína - Jelínek František (Praha 1882- 1961 Praha)
Mořské pobřeží, signováno a datováno vpravo dole Cína Jelínek 39, olej/karton, 35 x 51 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |