Plaček Jan Bedřich (Dolní Kralovice 1890 - 1980)
Don Quijote, signováno vlevo dole J. B. Plaček, olej/karton, 25 x 46,5 cm, sklo, poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |