Chadima Jiří (Praha 1923)
Smíchovská náplavka, signováno a datováno vpravo dole Chadima 74, tempera/sololit, 24 x 45 cm, rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Chadima Jiří (Praha 1923)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |