Špála Václav (Žlunice 1885 - 1946 Praha)
Zátiší s jablky a vínem, signováno a datováno vpravo dole V. Špála 34, na napínacím rámu číslo autorova soupisu ((813.)), olej/plátno, 27,5 x 35 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
Obraz je uveden v autorově soupisu díla pod číslem 813
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 280.000,-
CZK 300.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 220.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |