Nauman Arno (Hořiněves 1887 - 1959 Praha)
U starožitníka, signováno vlevo nahoře Arno Nauman, olej/překližka, 40,5 x 42 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |