Müller Karel (Praha 1899 - 1977 Praha)
Z Chotkových sadů, signováno vpravo dole Karel Müller, olej/karton, 20,5 x 12,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |