Sychra Vladimír (Praha 1903 - 1963 Praha)
Klanění pastýřů, nesignováno, na zadní straně popsáno autorem Paní Mee Vodníkové v upřímném přátelství na památku V. Sychra 6. prosince 1944, olej/překližka, 25 x 46 cm, poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |