Pravděpodobně slovenský malíř 1. třetiny 20. století
Vesnický motiv, nesignováno, olej/karton, 44 x 53,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |