Gleich John (1879)
Svážení dřeva, signováno vpravo dole John Gleich, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 90 x 120 cm, lehce poškozený rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Gleich John (1879)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |