Středoevropský malíř 1. třetiny 20. století
Podvečerní krajina, nesignováno, olej/karton, 20 x 25,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
23.05.2015 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |