Bubeníček Ota (Uhříněves 1871 - 1962 Praha)
Kaplička na návsi, signováno vlevo dole O. Bubeníček, olej/papír fixovaný na kartonu, 25 x 30,5 cm, lehce poškozený rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |