Zamazal - Veris Jaroslav (Vsetín 1900 - 1983 Praha)
Dívka s černým plédem, signováno vpravo dole JVeris, olej/karton, 60 x 49,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Ní)
23.05.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 23.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 16.05. - 23.05.2015 |