Alfred Kubin *
(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/O.Ö.) "Ohne Titel", bezeichnet Kubin, Lithografie, Ausschnitt 30 x 20 cm, gerahmt, verglast, Lichtränder, partiell fleckig
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.05.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Alfred Kubin *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.05.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.04. - 06.05.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: