Hugo Haubenhofer *
(Graz 1879-1949) Segelboote im Hafen, handsigniert Haubenhofer, Öl/Leinwand auf Karton kaschiert, Bildausschnitt 25 x 21 cm, in bronzefarbigem Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
26.02.2018 - 17:15
- Vyvolávací cena:
Hugo Haubenhofer *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, hračky e šperky |
Datum: | 26.02.2018 - 17:15 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 12.02. - 23.02.2018 |